• Ново
амуса Панталони За Жени Течни Летни Панталони Со Широк Струк Со Широк Струк Обични Панталони

амуса Панталони За Жени Течни Летни Панталони Со Широк Струк Со Широк Струк Обични Панталони

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 64-84см/25.20-33.07" Колк : 116см/45.67" Должина : 108см/42.52"Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72-90см/28.35-35.43" Колк : 123см/48.43" Должина : 109см/42.91"големина : л Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 половината : 80-90см/31.50-35.43" хип : 130см/51.18" должина : 110см/43.31"големина : Xl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 половината : 88-106см/34.65-41.73" колк : 137см/53.94" должина : 111см/43.70"големина : ххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 половината : 96-114см/37.80-44.88" ХИП : 144СМ/56.69" Должина : 112см/44.09"големина : хххл сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 половината : 104-122см/40,94-48,03" колк : 151см/59,45" должина : 113см/44,49"стил : секојдневен,моден пол : женски4. Можете да го спарите со маица, кошула, резервоар, камизола или спортски градник за да создадете удобен и симпатичен изглед.1. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.Ткаенината на овие панталони има одредена еластичност и ќе биде поудобна за носење.Информации За Производот.Повод : Секојдневно/Улица5. Рачно перење во ладна вода или машинско перење нежно / не избелувајте / сушете. Нема да се намали по миењето и сушењето.Метод на перење : рачно миење ладно, закачување или сушење на линија тип : точно на големината дебелина : Стандарден Тип На Шема : Печатење што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони2.Половината е еластична и има врвки за влечење од двете страни на половината за да ги направат овие панталони полни со дизајн.Сезона : Сите сезоникарактеристики.3. секојдневна облека, домашна облека, излегување, одмор или облека на плажа. Можете да го носите во секоја сезона за различни намени. панталони со широк струк со висок струк, еластичен струк, одлична еластична еластична до удобна,Украсена Со Копчиња, Џебови. Лесен пар со врвка со врвки, шуплива кошула, блузи за резервоари, камизоли, високи потпетици, чевли за пушење, станови, патики, чизми до глужд итн. Широки панталони за Нозе, но не премногу широки, стилски и зачудувачки на подолгата нога. Микро-растеглива шифонска ткаенина, лесна и мека, многу кул за носење во целата сезона. Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување или по купувањето, слободно контактирајте не и ние дефинитивно ќе обезбедиме задоволително решение, како и задоволителна услуга!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дуксери За Жени Женски Есенски Зимски Моден Дуксер Без Качулка Љубовен Принт Тркалезен Врат Дуксер Со Долги Ракави Црн ХХЛ

DEN 1.33

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.