• Ново
Мали Деца Се Облекуваат Мали Бебиња Девојчиња Летаат Ракав Ѕвезда Месечина Палета Принцеза Фустан Танц Прилагодено Партија Возбудува Фустани Облека Симпатична С?

Мали Деца Се Облекуваат Мали Бебиња Девојчиња Летаат Ракав Ѕвезда Месечина Палета Принцеза Фустан Танц Прилагодено Партија Возбудува

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Големина : 90 Препорачана возраст : 12-18 Месеци Биста : 54см/21,26" Должина : 51см/20,08" Големина : 100 Препорачана возраст : 18-24 Месеци Биста : 58см/22,83" Должина : 55см/21,65" Големина : 110 Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 60см/23,62" Должина : 60см/23,62" Големина : 120 Препорачано возраст : 4-5 години биста : 64см/25.20" должина : 64см/25.20" големина : 130 препорачана возраст : 5-6 Години биста : 66см/25.98" должина : 69см/27.17" големина : 140 препорачана возраст : 6-7 Години Биста : 70см/27.56" должина : 74см/29.13" големина : 150 препорачана возраст : 8-9 Години Биста : 74см/29.13" должина : 79см/31.10" мали девојчиња летаат ракав ѕвезда месечина палета Принцеза Фустан Танц Обичај партија возбудува Фустани облекакарактеристики : пакет вклучуваат : 1пц фустан моден дизајн,вашите мали девојчиња Ќе добијат многу комплименти. Погоден за секоја пригода, тоа е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за девојки, подароци за девојки итн. Обезбедете најдобро удобно искуство за носење девојки. Материјалите носат подобро искуство со носење.Мека дише и флексибилна за кожата на вашите девојки.И рачното перење и машинското перење се во ред. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.Прилика : секоја пригода пол : тип На Шема На Девојки : тип На Ракав за Печатење : Ракав За Летање Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. €МЕК МАТЕРИЈАЛ : Цветниот Фустан Без Ракави Од Возбуда Изработен Од 95% Памук, 5% Спандекс Материјали, Многу Мек Стил, Удобен За Носење Им Носи На Вашите Бебиња Удобни Чувства. ●УНИКАТЕН ДИЗАЈН● : Тркалезен Ребрести Трепет Ракав, Цветен Сарафан Во А-Линија,Соодветна Должина, Фустани Со Разгорени Високи Половини, Едноставна и Убава Боја,Има Бел Ребрести Овошни Принтови ,Виолетово Љубовно Печатење На Срцето,Розов Цветен Фустан Што Можете Да Го Изберете За Вашето Бебе. `+Прилика : Одлично За Танцување,велигденски тимови, фотографија На Денот На Вљубените, божиќ ,семејни фото тимови ,Фотографија За Бебиња, Секојдневна На Отворено, Летна Плажа, Пикник, Одмор, Роденден, Забава, Церемонија Итн. ●Безбедно Направено : Изработено Од Безбедни Бои и Материјали, Најквалитетни Материјали и Најквалитетни Шевови, Миење Раце Или Машинско Перење Препорачано Со Ладна Вода, Не Избелувајте, Закачувајте Или Исушете Ја Линијата. €Големина : Погоден За 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-3Т,3-4Т, 4-5Т Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Пред Да Го Нарачате Овој Симпатичен Цветен Сарафан.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лидијаунистар Тајм И Тру Плус Сајз Клиренс Машки Кардиган Со Кратки Ракави Хавајска Плажа Цветна Кошула Машка Маичка Црна XL

DEN 1.00

Машки Кардиган Краток Ракав Хавајска Плажа Цветна Кошула Машка Маица Карактеристики : Висок квалитет : �

Кардиган За Дозвола За Жени, Лесни Зделки За Женски Кардигани АЈОТ, Отворен Фронт Со Долги Ракави, Печатена Кардиганска Секојдневна

DEN 2.00

Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои.0" Ракав62см / 24.Женска Еднобојна �

Џијугала Машки Пролетни И Летни Врвови Обични Спортски Врвни Памучни Ленени Елеци Сликарство Фитнес Мускулен Резервоар

DEN 271.84

Пол : машки Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип На Шема : Печатење Стил : Секојдневен, Дома Должина на рак

Тавоп Зимски Палта За Мажи Машка Зимска Јагнешка Кадифена Јакна Со Средна Должина Плус Кадифе Топол Капут Обичен Капут Црн 14

DEN 1.00

Тавоп Зимски Палта За Мажи Машка Зимска Јагнешка Кадифена Јакна Со Средна Должина Плус Кадифено Топло П

Педорт Женски Панталони Работи Плете Директно Нога Панталони Трендовски Лето Повик Лабава Вклопуваат Панталони Зелена, XL

DEN 479.84

Пол Женски Сезона Четири сезони Повод Дневни активности,слободно време, шопинг Должина на фустан : Редо�

Вивиањо Хд Женски Фустани Дозвола Денот На Независноста На Жените Без Ракави Печатен Резервоар Топ Долг Фустан Враќање Жолта

DEN 220.64

Денот На Независноста на жените Печатени Резервоарот Врвот Долг Фустанкарактеристики : 1.Карактеристик

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.