• Ново
Пет Лајф ® Тутор-Шајлд Јаже За Безбедност И Обука На Кучиња Со Синџир За Обука

Пет Лајф ® Тутор-Шајлд Јаже За Безбедност И Обука На Кучиња Со Синџир За Обука

Оценка на клиентот:
DEN 207.84

Износ
Залиха

Животот На Миленичињата "Учител-Шејлд" Безбедност И Обука На Утлегар Прилагодливата Јака За Кучиња Со Синџир Е составена од Издржлив Најлон со Метален ланец матингејл дизајниран специјално за обука и корекција на однесувањето, како што се гризење или лаење. Најлонската јака има испреплетени ткаени шевови за дополнителна дополнителна издржливост. Јаката има токи За поврзување Со Брз Клик за лесен пристап за вклучување и исклучување.Карактеристики карактеристики Уникатна Тока Со Брз Клик на Јаката за Обука за удобен Пристап И Исклучување И додадена Безбедност Јаката За Кучиња Тутор-Штит е дизајнирана да Тренира и од Лаење И Од Гризењеспецификации Боја : Портокалова Големина : Мала Ширина : 0,59"Обем На Вратот : 13,38"-15,74" (Помалку Од 33 Фунти) - ШКУ : ПТЛФ4194 Живот На Домашни Миленици cl15orsm учител - Шејлд Утлегар безбедност и Обука синџир куче јака, Портокал-мали.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Женски Обичен Череп Печатење Врвен Долг Ракав Пуловер За Ноќта На Вештерките Есенски Дуксери За Вратот На Екипажот Длабоко

DEN 143.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксер, Пуловер Со Долги Ракави, Дуксери На Вратот Н�

Женски Разноврсни Широки Панталони За Нозе Лабава Цврста Боја Еластични Половини Панталони Со Џебови Пролет Лето Мода Дневна

DEN 3.00

Поради разликата во резолуцијата на екранот, може да се појават некои разлики во бојата, вашето разбира�

Мурило, Бартоломе Blackебан Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Богородица

DEN 2.67

Бартоломе Estебан Мурило претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Дело Со Двој�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.