• Ново
Машки Дуксер Aut Нов корејски Спорт Секојдневни Јаки Во Боја Спортски Патент Тенок Машки Капут Со Долги Ракави Дуксери За Мажи

Машки Дуксер Aut Нов корејски Спорт Секојдневни Јаки Во Боја Спортски Патент Тенок Машки Капут Со Долги Ракави Дуксери За Мажи

Оценка на клиентот:
DEN 671.84

Износ
Залиха

Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 57см/22.44" Должина : 62см/24.41" Големина : Л Биста : 104см/40.94" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 59см/23.23" Должина : 64см/25.20" Големина : XL Биста : 108см/42.52" рамо : 41см/16.14" ракав : 61см/24.02" должина : 66см/25.98" големина : ххл Биста : 112см/44.09" рамо : 42см/16.54" ракав : 63см/24.80" должина : 68см/26.77" големина : хххл биста : 116см/45.67" рамо : 43см/16.93" ракав : 65см/25.59" должина : 70см/27.56" големина : ххххл Биста : 120см/47.24" рамо : 44см/17.32" ракав : 67см/26.38" должина : 72см/28.35" 2023 New Ново корејски Спортски секојдневни јаки во боја спортски патент тенок Машки капут со долги ракави карактеристики : 1. Карактеристики : Модни унисекс Блузи, Цврсти, Долги Ракави, Качулка, Џемпер, Врвка, Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.Шифон. Чиста, воздушна и лесна, удобна . 3. Специјалниот дизајн на Врвка за Влечење го прави посекси и попривлечен за носење. 4. Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и зима. 5. Тоа е супер Дише,Лесен,Моден Џемпер.2023 aut нов корејски спорт секојдневни јаки во боја спортски патент тенок машки капут со долги ракави материјал : Полиестер, Спандекс Натпревар : Машкиот Дуксер Лесно Се Совпаѓа и Може Добро да се Совпадне со Фармерки и Во Целина. Повод : Значителен за секојдневно носење; Забава; спорт; лежење; дружење; домашна облека. Подароци За Мажи. Дуксер За Мажи. смешни дуксери за мажи. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Карактеристики

Производи во категоријата

Градници За Жени Плус Големина Клиренс Женски Градник Без Жица Без Жица Долна Облека Едноделен Градник Секојдневна Мала Чаша

DEN 3.00

Женски Градник Без Жица За Почва Долна Облека Едноделен Градник Секојдневна Мала Чаша Долна Облека кар�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.