• Ново
Торта Мувла Послужавник Дијамант Скапоцен Камен Силиконски Мувла Фондан Торта Чоколадо Колаче Украсување Мувла Торта Алатки

Торта Мувла Послужавник Дијамант Скапоцен Камен Силиконски Мувла Фондан Торта Чоколадо Колаче Украсување Мувла Торта Алатки

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Материјал : Силикон. Вклучете : 1x Мувла За Торта Едноставна И Практична Здравствена Мекост Висока Јачина и Приспособливост. Нелепливо Соголување Лесно Лесно За Чистење Нискојаглеродот Може Да се Рециклира. Силиконски Калап : Изработен Од Силиконски Материјал, Еднократно, За Замена На Хартиени Чаши За Еднократна Употреба. За Употреба Во Печки, Микробранови, Фрижидери. Не Е Лесно Да Се Оштети, Нема Пукнатина, Издржлива Супериорна Отпорност На Екстремни Температури Висока Температура 230 Ниската Температура Од Минус 40 -40°C 2 230°C, (-40°F 4 446°F). За Правење Колачи, Пица, Леб, Желе, Чоколадо. Погоден За Микробранова Печка, Тостер И Фрижидер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.