• Ново
Мега Блокови, MBLDPY42, Редење Закуски Градежни Блокови Во Собата, Секој, Мулти

Мега Блокови, MBLDPY42, Редење Закуски Градежни Блокови Во Собата, Секој, Мулти

Оценка на клиентот:
DEN 1199.84

Износ
Залиха

Вашите малечки можат да создадат апетит за откривање додека учат да градат и да одговараат на различна здрава храна со овие блокови за редење. Направени за мали раце и растечки умови, овие пластични блокови им овозможуваат на децата да градат различно овошје и зеленчук, како домати, грашок, моркови, пченка, портокали, грозје и брокула. Разновидниот дизајн им овозможува на младите ученици да создаваат секакви забавни закуски додека ги спаруваат и редат вистинските парчиња заедно, градејќи ги своите моторни вештини и решавајќи проблеми со учењето на патот. Поставувањето закуски е наменето за деца на возраст од 1 до 5 години.Мега Блокови Редење Закуски Градежни Блокови Поставени Големи парчиња удобно се вклопуваат во детски раце разновидноста на форми и бои промовира откривање, фини моторни вештини и посовршени за стимулирање на имагинацијата и вештини за учењедизајниран за деца на возраст од 1 до 5 години.

Карактеристики

Производи во категоријата

Предна Електрична Брава На Вратата и Склопување На Погонот - Комплет Од Типот На Активирање - Компатибилен Со - Форд Експлорер

DEN 1.33

Предна Електрична Брава На Вратата И Склопување На Погонот Комплет Од 2 Тип На Активирање Компатибиле�

Квалентно Дете Бебе Момчиња Чевли Девојки Фустан Чевли Сјајumn И Зима Слатки Деца Мали Чевли Рамно Дно Нелизгачки Чорапи Чевли

DEN 143.84

Девојки Облечи Чевли Сјајumn И Зима Слатки Деца Мали Чевли Рамен Дното Нелизгачки Чорапи Бебе Патики Чев�

Outfmvch Sweatpants Женски Женски Панталони Дуксер Со Еднобојна Качулка И Тренерка За Панталони Спортски Костум Шорцеви За Теретана

DEN 2.00

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

6-Парче Комплет Кујнски Алатки Силиконски Лажица Нелепливи Садови За Готвење За Кујнски Гаџети Додатоци Прибор За Готвење Прибор

DEN 1.33

Ergономскиот дизајн е удобен за држење, не пренесува топлина, ги штити вашите раце и обезбедува заштита о�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.