• Ново
Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Долги Ракави Боди, Девојка Шумски Животни, 18 Месеци

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Долги Ракави Боди, Девојка Шумски Животни, 18 Месеци

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Хадсон Боди Со долги ракави За Бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Комплетот вклучува координирање на боди со долги ракави. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хомецентричниот Дизајнер Црна 12x18 Лумбална Навлака За Перница, Долгнавеста Перница Со Свилени Кристали, Апстрактна Шема Модерен

DEN 1.67

Кристи е ексклузивен 100% рачно изработен украсен лумбален капак за перници дизајниран и создаден со вна�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.