• Ново
Сценографија-Зајдисонце На Плажа Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Сценографија-Зајдисонце На Плажа Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Оценка на клиентот:
DEN 383.84

Износ
Залиха

Овие Трендови Меѓународни Сценографии-Зајдисонце На Плажа Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Сценографии-Зајдисонце На Плажа Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се печатат На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.