• Ново
Инсталирај Беј ИЦ-Инстант Гума Цврст Црн Лепак, 1оз

Инсталирај Беј ИЦ-Инстант Гума Цврст Црн Лепак, 1оз

Оценка на клиентот:
DEN 135.84

Износ
Залиха

1 мл. Иц-2000 Инстант Гумен Цврст Црн Лепак Од Заливот За Инсталација е цијаноакрилат зацврстен со гума (КАЛИФОРНИЈА) кој формира супериорни врски отпорни на удари на непорозни површини. ЦРНАТА БОЈА CA додаде флексибилност, што го прави одличен избор за врзување метали, фиберглас, гума, јаглеродни влакна и други материјали. Гума-зацврстена Црна Боја Цијаноакрилат. Формира Супериорна Врска отпорна на Удари на Непорозни Површини. Додаде Флексибилност За Врзување Метали, Фиберглас, Гума, Јаглеродни Влакна И Други Материјали. 1оз.

Карактеристики

Производи во категоријата

Канруло Мало Бебе Девојчиња Бохо Облека Без Ракави Цветни Оглавник Култура Врвот И Ѕвонче Дното Панталони Летни Тимови Розова

DEN 255.84

Дете Бебе Девојка Летна Облека Во Собата, Цветни Печати Халтер Елек + Шарени Печатење Одблесокот Пантал�

Британците Направија Стерлинг Сребро Природен Рубин И Дијамант Женски вечност прстен големина опции-Големини На Располагање

DEN 4872.00

Овој Прекрасен прстен За Вечноста е поставен со три Природни Шарени Рубини и два Пенливи Бели Дијаманти

Џкертер Хел Месинџер Со Фенер, Духот Во Потрага По Светлина, Вештерка Декорација Фенер, Реална Смола Дух Скулптура За Ноќта

DEN 431.84

Ноќта На вештерките Декоративна Скулптура, Смола Вештерка со Фенер Уметност Статуа Фигурина За Дома, За

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.