• Ново
Чиста Градина 20 фунти Полукружна База На Чадор, Црна

Чиста Градина 20 фунти Полукружна База На Чадор, Црна

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Подобрете ја сенката и удобноста на вашата палуба или двор со Полукружна База На Чадор од 20 килограми со Чиста Градина. Оваа цврста основа за чадор за двор држи половина чадори рамни до ѕидот, обезбедувајќи доволно сенка и минимизирајќи ја потрошувачката на простор на помали палуби, балкони или дворови. Тежината на тешката база на чадори од 20 килограми и издржливата смола и бетонската конструкција ја прават доволно силна за да издржи најмногу временски услови, додека нејзините вклучени јаки и завртката за стабилност му овозможуваат безбедно да ги собере чадорите за двор со различен дијаметар на столбот. ВАЖНО : Чиста Градина е посветена на обезбедување на потрошувачот со апсолутно најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи. ЗАБЕЛЕШКА : ова е ексклузивен производ На Чиста Градина И САМО Чадор База Стои од Чиста Градина СЕ ЗАГАРАНТИРАНИ да бидат вистински. Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Димензии : (L) 19 x (W) 12 x (H) 13-инчи; Одговара На Чадор Столбови : (Дијаметар) 1,5 до 1,8-инчи. Материјали : смола и бетон. Основата на чадорот за двор тежи 20 килограми и е изработена од издржлива смола и бетон, што ја прави доволно силна за да ги издржи повеќето временски услови и надворешни услови. Едната страна од оваа основна тежина на чадорот е рамна за поставување директно на ѕид или друга стабилна површина, минимизирајќи ја потрошувачката на простор во мали надворешни површини. Надворешноста.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.