• Ново
Сити Лајт Беж 6' 7 9 ' Модерен Правоаголник Површина Килим

Сити Лајт Беж 6' 7 9 ' Модерен Правоаголник Површина Килим

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Отелотворувајќи ги безвременските традиции додека ги одржувате прекрасните и модерни елементи на трендовски достоен дизајн, овие беспрекорни парчиња од колекцијата градска светлина без напор ќе се зацементираат во вашиот простор. Овие парчиња се прецизно рачно ткаени што ќе ви помогне да додадете повеќе текстура и природна класа во вашиот декор простор. Направено со 100% Полипропилен Во Турција и има Среден Куп. Место чиста само, Една Година Ограничена Гаранција. 100% Полипропилен. Машина Ткаени Во Турција. Низок Куп. Висина На Купот : 0,2". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, Овој Модерен стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Овесна Каша, Средно Сива, Сива, Чај, Црвена, Светло Розова, Сенф, Бледо Сина. Нијанси На Овесна Каша, Средно Сива, Сива, Чај, Црвена, Светло Розова, Сенф, Бледо Сина боја. 8' х 10 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Низок Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.