• Ново
А1хц Природна Гума Карирани Во. Во. Станбени Комерцијални Заострени Раб Стругалка Вратата

А1хц Природна Гума Карирани Во. Во. Станбени Комерцијални Заострени Раб Стругалка Вратата

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Направен со помош на мешавина од обновена и природна гума, гумениот вратар "Дура-Стругалка" е совршен предмет што треба да го имате на вашите влезови. Ја комбинира достапноста и одржливоста на производите за еко тротоарите со зголемени можности за влечење и стружење нечистотија. Погоден за индустриски или комерцијални апликации за подлога за врати, оваа подлога против лизгање е цврста, цврста и издржлива. Гумените Душеци за Стругалка се тешки, гумени душеци на отворено кои се одлична прва линија на одбрана за отстранување на нечистотија, остатоци, чакал и снег од чевлите пред да бидат внесени внатре. Гумени Стругалка Душеци може да се пофали со подигната овална (триаголник) површина шема за ефикасно чистење на чевли и да обезбеди подобрена влечна сила, дури и додека е влажна. Овие гумени душеци се произведуваат со низок профил (дебел 1/4") за супериорен клиренс на вратата. Остатоците и водата се задржуваат во tовите на овие гумени душеци на вратите, кои помагаат површината да биде чиста и сува и на тој начин овозможуваат подлогата да продолжи со стружење. Гумени Душеци за Стругалка се направени од гума отпорна на лизгање за да останат на место на речиси секоја тврда површина, како што се цемент, бетон, дрво, плочка, винил и терацо. Овие комерцијални гумени душеци се совршени за голем сообраќај, надворешни локации. За чистење на овие гумени душеци, едноставно избришете, истресете или спуштете го цревото по потреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секач И Бак Црна Џорџија Техника Жолти Јакни Логото На Примарниот Тим Рение Прималофт Еко Изолиран Целосен Патент Пуфер Елек

DEN 0.67

Овој Рение Прималофт Еко Изолиран Елек Со Целосен Патент со Секач И Бак убаво ќе ја заокружи вашата коле

Идораван Кардигани За Жени Расчистување Пролет Модни Жени Обични Џебови Печатени Врвови Со Долги Ракави Јакна Кариран Капут

DEN 3.33

Ви требаше кардиган за да ги фрлите рамената на работа или да одите на одмор.Овој Секојдневен основен те

бептер женски тенкови врвови без прерамки слоевит лак вратоврска биста надвор од рамото елегантна меки цевка врвот резервоар

DEN 0.67

Големина : С Биста : 7280см / 28,35"31,50" Должина : 28см / 11,02" Големина : М Биста : 7684см / 29,92"33,07" Должина : 28см / 11,02" Гол

Женски Зимски Чизми Меки Кадифени Чевли За Куќа Мемориски Чизми Од Пена Папучи Лесни Меки Топли Влечки Мажи Кои Не Се Лизгаат

DEN 1.67

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Влечки За Чизми, Домашни Влечки, Зимски Влечки, Топли Чизми За Глуждо

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.