• Ново
SanDisk SDCZ74-512G-А Ултра Лукс 512GB USB 3. Внесете Флеш Уред

SanDisk SDCZ74-512G-А Ултра Лукс 512GB USB 3. Внесете Флеш Уред

Оценка на клиентот:
DEN 1931.04

Износ
Залиха

Потребата Ја Исполнува Желбата. Комбинирајте ја потребата за пригоден начин за складирање и преместување на вашите податоци со вашата желба за заштитен, елегантен уред. Со брзи брзини на пренос до 150mb/s1, целосно металниот Sandisk Ultra Luxe usb 3.1 Gen 1 drive може да пренесе филм со целосна должина за помалку од 30 секунди2 за да можете да потрошите помалку време на чекање и повеќе време на тоа. И со простор ДО 512 GB6, неговиот издржлив дизајн на леано метал ја држи целата ваша важна содржина во убава форма. Овој ултра лукс flash drive има sandisk secureaccess® софтвер за заштита на лозинката3 вграден и доаѓа со 5-годишна ограничена гаранција5 за дополнителен мир на умот. Ултра-луксузен траен стил целосно металниот дизајн комбинира издржливост со практична форма за да обезбеди елегантен начин да ви помогне да ги чувате вашите најважни датотеки безбедни и во близина. Вградениот софтвер за заштита на лозинка sandisk secureaccess® за заштита на лозинка обезбедува сигурен начин да ви помогне да ја чувате вашата содржина безбедна. Лесно обновување на датотеката scuepro® Делукс софтвер за обновување датотеки ви помага да ги вратите датотеките, дури и ако случајно се изгубени или избришани.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лилгиј Женски Удобни Исечени Панталони За Слободно Време Панталони За Суи Јога Панталони Насекаде Околу Контролните Панталони

DEN 319.84

Женски Удобни Исечени Слободно Време Панталони Спортски Панталони Јога Pants Features : 1.It изработен е од висо

Плус Големина Дозвола Женски Плус Големина Краток Ракав Врвови Круг Вратот Солидна Повик Кошули Чипка Крпеница Блуза Црна ХХ

DEN 191.84

Женски Врвови Со Кратки Ракави Со Плус Големина Кружен Врат Цврсти Секојдневни Кошули Крпеница Од Тант�

Палта за Жени Модни Женски Долги Ракави Јака Со Врат Со Тркалезно Копче Секојдневна Еластична Удобна Блуза кошули модни зимски

DEN 319.52

Што добивате : 1пц Женски Дуксер : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см / 43 униформи за медиц�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.