• Ново
Инципио Монотон Мобилен Телефон Случај, Црна

Инципио Монотон Мобилен Телефон Случај, Црна

Оценка на клиентот:
DEN 319.04

Износ
Залиха

Докажувањето на двајца е подобро Од едно, Дуото комбинира минималистички дизајн со максимална заштита. Нашиот сосема нов, дводелен заштитен случај нуди токму она што би го очекувале од пионерите во двослојната технологија; тенок дизајн со лесно ракување со докажана заштита за одбрана од досадни испакнатини и капки што им се случуваат на сите. Нашата иновативна Технологија За Ударна Потпора ја зголемува заштитата од пад на 12 стапки, а специјалниот нов антимикробен третман спречува 99,9% од површинските бактерии. Дуото е следниот еволутивен чекор за двослојна одбрана. Ова Incipio duo-заштитно куќиште за телефон-црно-за galaxy s21+ 5g е одличен Системски додатоци за таблети тип На Куќиште : Капак. Компатибилност на брендот : САМСУНГ. Компатибилност : Галакси С21+ 5Г. Максимална големина на екранот : 17 см (6,7"). Боја на површината : Монотон. Боја на производот : Црна.

Карактеристики

Производи во категоријата

псиакги панталони за женски женски солзи загреани панталони активен тренинг заострени спортски панталони со џебови црна + м

DEN 511.68

"Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.