• Ново
Принц Дома Антички Сини 9-Отворање Колаж Рамка За Слика, За Фотографии, Ѕид Дисплеј

Принц Дома Антички Сини 9-Отворање Колаж Рамка За Слика, За Фотографии, Ѕид Дисплеј

Оценка на клиентот:
DEN 289.76

Износ
Залиха

Означете повеќе снимки одеднаш со Оваа Рамка За Колаж Од Колаж Од Бело Дрво Принц Хомстед. Се одликува со девет отвори за 4х6 слики, што е одлично за сѐ, од фотографии за одмор на плажа до училишни портрети на децата. Закачете го сам на ѕидот или како дел од дисплеј во стилот на галерија за прекрасен, повеќедимензионален изглед. Античкиот финиш од дрво е инспириран од трендовски фарма и крајбрежни стилови. СИНА БОЈА ИНСПИРИРАНА од МОРЕТО-сонливиот син тон на оваа рамка за фотографии додава поп со живописна боја на вашиот простор. 9-ОТВОРАЊЕ РАМКА ЗА КОЛАЖ-Означете девет од вашите омилени фотографии 4х6; Идеален За прикажување група фотографии од специјален настан, фотосесија или одмор. ОБНОВЕН СТИЛ На ДРВО - Направен да изгледа како издржано дрво, оваа потресена рамка за слики од дрво се вклопува точно со секој крајбрежен, фарма или рустикален декор. ПОДГОТВЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ - подготвен е да виси вертикално или хоризонтално на ѕидот на вашата галерија со прицврстените закачалки за пили; Вкупните димензии се широки 21,3 инчи за 15,3 инчи високи за .5 инчи длабоко. ПОДАРОК ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА-Стилските рамки за слики од колаж секогаш прават одлични подароци, особено кога ги персонализирате со вашите омилени сентиментални снимки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ступел Индустрии Значаен Љубовен Живот Калиграфија Ботанички Шарена Граница Дрво Ѕид Уметност, 19, Дизајн Од Рејчел Ниман

DEN 337.76

сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.