• Ново
Знаме-А-Таг Фудбалска Програма Комплет Со Знаме Појаси

Знаме-А-Таг Фудбалска Програма Комплет Со Знаме Појаси

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Дизајниран за облека на два тима од дванаесет играчи.& Сет вклучува 24 ремени со знамиња и два прстени за складирање. Изберете две бои од : &Црвена, Златна, Кралска, Кели, Бела.& Изберете од 42" или 52" Појаси. Модел Бр : 173.99. УПЦ : 842569000400. Име на брендот : Знаме-а-Ознака. Земја На Потекло : Обединета Држава.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.