• Ново
Создаден Смарагд И Дијамант Стерлинг Сребрен Полиран Прстен

Создаден Смарагд И Дијамант Стерлинг Сребрен Полиран Прстен

Оценка на клиентот:
DEN 1584.00

Износ
Залиха

Круг i3 јасност дијаманти нагласи брилијантен квадратни намалување создадени смарагд во овој пенливи скапоцен камен дизајн кој е поставен на врвот на 2.25 мм блескав родиум позлатени стерлинг сребрена лента. Носете го сам или прикажан во значајна колекција. Гарантирано совршено ќе се вклопи заедно со сите прстени за Изрази што се Мешаат и се совпаѓаат. Вкупната тежина на дијамантот е 1/10 карат. Изразите Што се редат Создадоа Смарагд и Дијамантски Сребрен Полиран Прстен : Создаден смарагддијамондполиран сетродиум обложен за да се спречи оцрнување изработен Во Изрази на сребрен стак што можат да се стегнат, достапен во повеќе големини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Инктастичен Ден На Планетата Земја Засади Дрво Спаси Ги Пчелите Спаси Ги Морињата Сакајте Ја Вашата Мајка Женска Маица Со Плус

DEN 367.84

Засади Дрво, Спаси ги Пчелите, Спаси Ги Морињата, Сакај Ја Својата Мајка Земја Женски Плус Големина VВрат

Поправка Боја Оз Основно Палто, Проѕирно Палто И Прајмер Компатибилен Со Метеорит Сребрен Металик Астон МАРТИН В ВАНТАЖ РОУДСТЕР

DEN 3.00

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

Мултимонополски Дами Тенок Комбинезон Со Долги Ракави, Есенски Жени Со Еднобоен Ревер Сијамски Панталони Секојдневни Панталони

DEN 2.33

Комбинезонот е изработен од висококвалитетен 83% полиестер и 17% спандекс материјал, дише и погоден за кож

Лицепи Жени Суспендирање Широк Нога Целокупната Бохо Лабава Широк Комбинезон Хипици Широки Ромпер 90 Тите Ретро Харем Панталони

DEN 399.04

Жените Суспендира Широк Нога Целокупната Бохо Лабава Широк Комбинезон Хипици Широки Ромпер 90Тите Ретр�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.