• Ново
Гурмански Гск7575вел Еден-Рачка Извлекување Кујна Тапа, Масло Нанесуваат Бронза

Гурмански Гск7575вел Еден-Рачка Извлекување Кујна Тапа, Масло Нанесуваат Бронза

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите фини детали. Одлична опција за помали кујни, аголниот излив и дофатот на цревото што може да се продолжи обезбедуваат оптимизирана употреба на просторот. Минималистичкиот дизајн заедно со класичниот стил ви помагаат да се справите со вашите тешки нереди со двофункционалниот распрскувач на кујната На едем. Месинг конструкцијата и единечната рачка, исто така, обезбедуваат цврст, потпорен и лесен за употреба прицврстувач. Соодветните додатоци се достапни за употреба. Цврст Месинг Стомачни Конструкција. Кертриџ Керамички Диск Без Капе. 1 или 3 дупка инсталација со 10-1/16" палубата плоча. 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ Стапка На Проток На Вода на 60 ПСИ. 6" Расчистување На Изливот. 8-9/16" Излив Дофат. 8-5/16" Излив Висина. Рачката со една Рачка Ги Исполнува Упатствата НА АДА. Вклучете Црево од 59 инчи. Дизајниран За Долготрајна Издржливост.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.