• Ново
Свеќичка Жица Во Собата Одговара изберете: 2001 - ФОРД РЕНЏЕР, 2001-МАЗДА Б3000

Свеќичка Жица Во Собата Одговара изберете: 2001 - ФОРД РЕНЏЕР, 2001-МАЗДА Б3000

Оценка на клиентот:
DEN 2495.84

Износ
Залиха

Нгк Е Специјалист За Палење со повеќе експертиза за ОЕ на глобално ниво од која било друга марка. Со над 80 години автомобилско искуство, семејството на автомобилски производи НГК е водено од екстремна посветеност на иновациите, перформансите и квалитетот. Производите за премиум палење НГК се произведуваат до највисока издржливост и оперативни перформанси за да ги исполнат стандардите ЗА ОЕ. Специјалистот За палење целосна понуда на производи вклучува : свеќички, светилки, калеми за палење, чизми на серпентина и жичани комплети. Со најсовремени производствени, инвентарни и дистрибутивни капацитети во Северна Америка и на глобално ниво, НГК е посветена на обезбедување на клиенти со производи и услуги од светска класа. Нгк ое наследство, ненадминат квалитет и водечки возила во оперативната покриеност го зајакнува Нгк како Специјалист За Палење кој нуди квалитетни заменски делови за домашни и увозни возила. Нгк Свеќичка Жица Постави оем стил конектори за лесна Инсталација. Супериорен Отпуштање и Заштеда на Гориво. Одлично Потиснување На Бучавата. Нумерирани за лесна идентификација на цилиндерот. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ЕПДМ И Силиконски облоги. Одговара Изберете : 2001-2003 ФОРД РЕНЏЕР 6 Цил 3 Л 2001-2003 МАЗДА Б3000 6 Цил 3 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики

Производи во категоријата

Богатствата НА каролина ПТВ2072МАТ Ноќта На Вештерките на Вратата На Златниот Ретривер На Дедото, Внатрешен Тепих или Подлога

DEN 3.33

Богатствата НА каролина ПТВ2072МАТ Ноќта на Вештерките на Вратата На Златниот Ретривер На Дедото, Внатре�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.