• Ново
Нортлајт 14 Зелена И Сива Божиќна Гном Фигура

Нортлајт 14 Зелена И Сива Божиќна Гном Фигура

Оценка на клиентот:
DEN 223.84

Износ
Залиха

Гномите се најпознати по тоа што ги чуваат Земните богатства обезбедувајќи среќа и се совршени за заштита на Вашите Божиќни добрите. Додадете го овој гном во вашиот дом за поп боја тон симпатичност и среќа во вашиот празничен декор. Ставете го овој гном на вашата мантија покрај Елката или сам во центарот на вашата трпеза. Карактеристики на производот : зелена И Сива божиќна фигура На Гном. Неговата долга сива коса и брада го покриваат целото тело. Големиот луковичен нос се препознатливи особини на гномите. Жица за свиткување во шапката за лесно позиционирање. Пондерирано дно за стабилност. Се препорачува само за внатрешна употреба. Димензии : 14" висок х 4.5" дијаметар. Материјал(и) : ткаенина/вештачко крзно 14х х 4,5 В х 4,5 л инчи. Зелена И Сива божиќна фигура На Гном. Зелена. Ткаенина. Долгата сива коса и брадата го покриваат целото тело.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.