• Ново
Веѓа Димензија Влакна Внесе Боја Гел-Русокоса Од Лаура Мерсиер За Жени-0. оз Веѓи

Веѓа Димензија Влакна Внесе Боја Гел-Русокоса Од Лаура Мерсиер За Жени-0. оз Веѓи

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Ги остава веѓите полни, димензионални и природни со овој гел во боја со влакна, кој веднаш создава волумен и густина. Гради лесно за густи, извајани, бујни веѓи и без напор контролира, обликува, дефинира и изгледот на веѓите. Ги остава веѓите полни, димензионални и природни со овој гел во боја со влакна, кој веднаш создава волумен и густина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Рејбестос Х Комплет За Прилагодување На Чевли За Сопирачки Со Тапан од Професионално Одделение избери: 1996-ДОЏ ГРАНД КАРАВАН,

DEN 2.00

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот резервен пазар како водечки производител на делови за соп

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.