• Ново
Патување Колекција Жени Јеселија Тру Удобност Пена Лента За Глуждот Рамни Сандали

Патување Колекција Жени Јеселија Тру Удобност Пена Лента За Глуждот Рамни Сандали

Оценка на клиентот:
DEN 239.68

Износ
Залиха

Направете го вашето лето малку повеќе стилски Со Колекцијата Јеселија По Патување. Веганските кожни ремени ја обликуваат оваа симпатична сандала. Со прилагодлив ремен за тока и 4 мм подножје на tru Comfort foam, ќе одите по сонце секој пат кога ќе ги носите. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е свечен, деловен или секојдневен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на петицата : 1 1/4-инчен. Тип На Пета : Ѓон . Висина на платформата : 1-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Карактеристики

Производи во категоријата

клиос Хавајски Кошули Мажи Дозвола Лето Краток Ракав Повик Копче Надолу Кошула Лесен Тропски Печатење Плажа Одмор Врвот

DEN 1.00

✈ ✈машка каубојска кошула,кошули со копчиња за мажи тенки,облека од 70тите за мажи машка диско кошула за

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Грејс Илустрација Животински Отпечатоци Зебра Кожа Книга Паричник Случај Покритие

DEN 799.84

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Грејс Илустрација Животински Отпечатоци Зебра Кожа Книг�

Поправка Боја Оз Основно Палто, Проѕирно Палто И Прајмер Компатибилен Со Сечилото Сребрена Метална Понтијачка Краткоденица

DEN 126.08

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.