• Ново
Монро Шокови И Потпори Монро 90027Ц Активен Во Комплет За Конверзија На Пасивна Суспензија одговара: 2012 - ТОЈОТА ПРИУС В, 2011-ТОЈОТА СКИОН ТЦ

Монро Шокови И Потпори Монро 90027Ц Активен Во Комплет За Конверзија На Пасивна Суспензија одговара: 2012 - ТОЈОТА ПРИУС В,

Оценка на клиентот:
DEN 10768.16

Износ
Залиха

Дизајнирани да ја вратат оригиналната фабричка возност и перформанси на возилото, потпорите На Монро Оспектрум обезбедуваат исклучително ниво на прецизност и контрола на управувањето додека ги филтрираат бучавата, вибрациите и грубоста. Клипна Прачка од 1/2 инчи : Тешка нитрокарбуризирана прачка за долг работен век. Течност За Сите Временски Услови : Содржи специјални модификатори за да се намали триењето и да се обезбеди непречена реакција на прачката. Целосно Поместен Вентил : Подобар опсег на вентили и на циклусите на компресија и на продолжување на единицата за непречено удобно возење. Дизајн на микро-Клеточен Гас : Овозможува монтирање на единицата хоризонтално. Синтеруван Железен Клип : Посилен од традиционалните метали, ја подобрува издржливоста за подолг работен век. Специјална Заптивка : заптивка за течност "Само-подмачкување" дизајнирана да го задржува гасот без прекумерно абење или триење. Одговара Изберете : 2012-2016 ТОЈОТА ПРИУС V 2011-2016 ТОЈОТА SCION TC и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ѕид Налепница И Тие Живееле Среќно Засекогаш Соништа Дома Засекогаш Семејство Браќа И Сестри Пријатели Соберат Влезот Пријатна

DEN 2199.84

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.