• Ново
Црвен Кап® Специјализиран Лабораториски Капут

Црвен Кап® Специјализиран Лабораториски Капут

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Квалитетот е наша специјалност и се покажува во овој лабораториски капут без џеб, со пет држачи. Пет прилепувања чувајте го безбедно затворено за време на лабораториската работа, додека страничните отвори за вентилација овозможуваат мобилност и удобност. Неговата едноделна, обложена јака со засечен ревер обезбедува професионален изглед и чувство што ви треба во лабораторијата. Овој Специјализиран Лабораториски Капут го дијагностициравме со заштита и удобност. Нема копчиња значи помалку поправки и дополнителна заштита. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Странични отвори за вентилација за лесен пристап до облеката одоздола. 41. во. должина на грбот на сите големини. Индустриски перење пријателски.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мини Мерилин Ја Чисти Правата Нога 4-Насочен Раширен Одблесок На Ногата Еластичен Појас Четири Џебни Панталони Со Товарни Џебови

DEN 383.84

Новоотворената, историски инспирирана, медицинска линија за чистење На мини Мерилин е создадена со нај�

Центричен 614. Центрични Премиум Компоненти За Управување И Суспензија Се Вклопуваат изберете: 2001-ХОНДА ЦИВИК, 2002 - ХОНДА

DEN 4042.40

Центричните Делови се водечки Производител И снабдувач На резервни компоненти на сопирачките и шасија�

Проток господар Супер Серија Пригушувач 409 - 3. Центар Во 2. Двојно Надвор-Агресивен Звук Одговара изберете: 2013-ФОРД МУСТАНГОТ

DEN 2055.84

Супер 44 Серија Нерѓосувачки Челик 3.00 Центар Во / 2.50 Двојно НадворАгресивен Звук;Пригушувачот Супер 44 Н

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.