• Ново
Кардон кардоне или ОЕФ Повторно Произведен Дебеломер На Сопирачката, Истоварен w Држач одговара изберете: 2014-СУБАРУ ФОРЕСТЕР, -СУБАРУ КРОСТРЕК

Кардон кардоне или ОЕФ Повторно Произведен Дебеломер На Сопирачката, Истоварен w Држач одговара изберете: 2014-СУБАРУ ФОРЕСТЕР,

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Кардоне ОЕФ3 Премиум Преработен Калипер За Сопирачкипроизведен Дебеломер-Производителот препорачува замена на дебеломер во парови.КАРДОНЕ ОЕФ3 дебеломерните сопирачки се преработени за да одговараат на точниот изглед и функцијата на оригиналната единица за опрема. Кардонските дебеломер доаѓаат "подготвени за триење" што ви овозможува да ја изберете омилената марка на подлогата за сопирачките.Кардонот целосно го расклопува секој истрошен дел, познат и како јадро, и темелно ја чисти и проверува секоја компонента. Преку обратно инженерство, инженерите На Кардон прецизно ги посочуваат слабостите во дизајнот на оригиналната опрема преку испитување на заедничките области на абење и инкорпорирање на поправки во нашиот процес на обновување по потреба за производство на високо сигурен дебеломер.Карактеристики и Придобивки : Ое Квалитет-Апликација За Директно вклопување100% гумени заптивки специфични За о.е. обезбедуваат како-нови перформанси.100% тестирање на притисок гарантира правилна функција на сопирање на возилото.Бакарни подлошки се вклучени за совршен печат.Секој Дебеломер За Избор На Триење постојано го вклучува целиот хардвер потребен за да се обезбеди брза, удобна инсталација, притоа нудејќи ви избор да инсталирате сопствена претпочитана оценка на влошки.Клешти За Избор на триење се нудат Со или без држач за монтирање, така што можете да ја изберете конфигурацијата што најдобро ги задоволува вашите потреби.Новите завртки за крварење обезбедуваат крварење без проблеми и позитивен печат.Пластичното капаче приклучокот за приклучок за сопирачките ги штити конците пред инсталацијата. Кардоне Повторно Произведен Дебеломер На Сопирачката, Истоварен w/Заградата Одговара Изберете : 2014-2018 СУБАРУ ФОРЕСТЕР 4 Цил 2,5 Л 2016-2022 СУБАРУ КРОСТРЕК 2013-2015 СУБАРУ XV CROSSTREK 2015-2022 СУБАРУ ИМПРЕЗА 2012-2014 СУБАРУ ИМПРЕЗА 4 Цил 2 Л и повеќе - додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Кошули Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Обични Лабави Врвови За Пуловер Со Еднобојни Основни Маици Кошула За Паѓање

DEN 0.33

: 2xГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124cm / 48.92" Ракав : 62cm / 24 Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БР

Пуавкоер Жени Мода Цврста Боја Памук Вкус Еластични Долги Панталони Плажа Слободно Време Панталони Жени Плус Големина Облека

DEN 2.00

Пол : Жени Материјал : Памук Тип На Ставка : Спортски Панталони, Секојдневен Тип На Вклопување : Директно..

Супер голема плус големина 4XL-10xl Висока еластична еластична плима за пливање Покријте го тенок стомак за пливање, со притисок

DEN 3.00

Пол : Womenенски материјал : најлон, спандексигин : копно Chinacn : Fujianitem Тип : Два тип на парчиња : Име на пливање

Работни панталони за мажите за мажите за мажи со високи ребра џогер тенок фит тренинг панталони со поштенски џебови небо сина,

DEN 3.00

Џеб лето Хаваи пролетна плажа карго за одмор памук во боја, цврста машка забава, мулти работа, панталони

псиакги панталони за женски женски солзи загреани панталони активен тренинг заострени спортски панталони со џебови црна + м

DEN 511.68

"Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.