• Ново
Филе Лисја Форма Гардероба Копче Мебел Рачки Врата Копчиња И Рачки Кабинетот

Филе Лисја Форма Гардероба Копче Мебел Рачки Врата Копчиња И Рачки Кабинетот

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Карактеристики : *Висококвалитетни суровини : се користи висококвалитетна легура на цинк, која е поотпорна на корозија и тврда;*Исклучителна изработка : повеќеслојно позлата на површината, која е порафинирана и ја зачувува убавината долго време.*Тоа е декорација на мебел што децата можат да ја користат од детството до зрелоста.Спецификации : Материјал : легура На Цинк.Облик : Лисја Боја : Злато, Сребро, Античко злато, Антички Калај, Зелена бронза, Црвена бронза,, Црн Пакет Содржина : 1*Кабинети Рачка (не се вклучени завртки)Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Висококвалитетни суровини : се користи висококвалитетна легура на цинк, која е поотпорна на корозија и тврда;. Исклучителна изработка : повеќеслојна позлата на површината, која е порафинирана и ја зачувува убавината долго време. Тоа е декорација на мебел што децата можат да ја користат од детството до зрелоста.Спецификации : Материјал : легура На Цинк. Форма : Лисја. Боја : Злато, Сребро, Античко злато, Антички Калај, Зелена бронза, Црвена бронза,, Содржина На Црн Пакет : 1.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лонгхорн добиток што го храни портретот животни и инсекти Фотографија Металик злато врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 383.84

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.