• Ново
Ноќно Светло Модерен Ѕиден Декор Со USB Порти Елегантна Дрвена Мандала Виси Панели Од МДФ Декорација На Светилки

Ноќно Светло Модерен Ѕиден Декор Со USB Порти Елегантна Дрвена Мандала Виси Панели Од МДФ Декорација На Светилки

Оценка на клиентот:
DEN 880.00

Износ
Залиха

големина : 30х30см Материјал : Дрвена Боја : Како што Е Прикажано Содржина На Пакетот : 1 х Амбиентална ноќна леснотијасамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. [Блескав Мандала Ѕид Декор] мандала јога соба НОЌ светло ЛЕР е прекрасна и висок квалитет за љубовници и пријатели. Ќе обезбеди стилски, модерен, прекрасен и убав изглед на вашите дневни соби, спални соби, домови и канцеларии. Режим на напојување : USB. [Заштеда на енергија]оваа светилка е многу економична, можете да ја користите ден и ноќ.Има затемнување и широк спектар на осветленост.Може да се користи како ноќна ламба или 24 часа акцент во вашата соба. [Рачно изработен]овој производ е половина рачно изработен со љубов, другата половина е направена со прецизна технологија за ласерско сечење. [За Духовна Употреба ]Мандалата помага во зајакнување на имунолошкиот систем, намалување на стресот и болката, намалување на крвниот притисок, промовирање на спиење и олеснување на депресијата. Овие симболи се користат за медитација, молитва и исцелување и уметничка терапија и за возрасни и за деца.

Карактеристики

Производи во категоријата

Капачиња За Стебло На Гуми Капачиња За Воздух За Гуми Покриваат Прашина Отпорни На Erзија Заменете Делови Резервни Делови Додатоци

DEN 119.36

4x Капачиња За Стебло на Гуми Капачиња За Воздух За Гуми Покриваат Прашина Отпорни На Erзија Заменете Ги Д

6-Ниво Кат Повеќеслојна Растителна Полица склопувачка решетка За Цветни Растенија Внатрешна И Надворешна Метална Решетка За

DEN 575.84

Спецификацијаматеријал : Јаглероден Челик Боја : Златна / Црна Надворешна Завршница : Високотемпературе

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.