• Ново
Женски Денот На Вљубените Дуксер Печатени Кошула Графички Џемпер Повик Долг Ракав Екипажот Вратот Пуловер Врвот

Женски Денот На Вљубените Дуксер Печатени Кошула Графички Џемпер Повик Долг Ракав Екипажот Вратот Пуловер Врвот

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.*Пол : Женска Сезона : Цела Сезона, Целосен Материјал : 100% Полиестеркол : Светло Виолетова : 3xlsleve : Тип На Јака Со Долги Ракави : Стил На Вратот На Екипажот : Дебелина На Печатење : Стандарден Стил : Готски,панк,Мода, Секојдневна Пригода : облечи забава; игра на улоги; косплеј забава; ноќта на вештерките; тематска забава; танц вечер; Божиќ; трик-или-лекување; надвор Од Карневалската Ноќна Парада; Маскарада Топкашто Добивате : 1 X Женски Топ-Табела : Големина : S Биста : 110cm/43.31" Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 62cm/24.41" должина : 70cm/27.56" Големина : m биста : 116cm/45.67" рамо : 53cm/20.87" ракав : 63см/24.80" Должина : 72см/28.35" Големина : Л Биста : 122см/48.03" рамо : 55см/21.65" Ракав : 64см/25.20" Должина : 74см/29.13" Големина : Xl Биста : 128см/50.39" рамо : 57см/22.44" Ракав : 65см/25,59" Должина : 76см/29,92" Големина : Ххл Биста : 134см/52,76" рамо : 59см/23,23" Ракав : 66см/25,98" Должина : 78см/30,71" големина : Хххл Биста : 142см/55,91" рамо : 61см/24,02" ракав : 67см/26.38" Должина : 80см/31.50"*Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. [Ткаенина]мека и квалитетна, пријателска за кожата и не проѕирна, ви овозможува најудобно искуство при носење. [Прилики] Погоден За Секојдневно Носење / Патување/ Дома / Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб.Најдобрите Подароци За Жените. [Натпревар] Спарете го овој основен врв со слаби фармерки, демин шорцеви, здолништа, хеланки, панталони, сандали, потпетици, чизми и ѓердан за пристоен изглед!. [Табела со големини] Ве Молиме Погледнете ја "Табелата Со Големини" што ја даваме на сликата пред Да Нарачате. Други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!. [Топли Совети] Машина/ рачно перење. Измијте ги темните бои одделно, не избелувајте, исушете се ниско, исушете ја линијата во сенка, ниско железо доколку е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Допрени Од Природата Бебе, Мало Дете И Деца Унисе Органски Памучен Комплет За Пижами Со Цврсто Вклопување, Зимски Шуми, 6 Месеци

DEN 3.00

Допрена Од Природата нуди мека органска памучна облека за најнежниот допир на чувствителната и нежна к�

ксинкингхао јога панталони жени женски бејзбол принт хеланки јога вежбање во теретана трчање хеланки јога панталони со џебови

DEN 2.00

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.