• Ново
Алегра К Јуниори Цветни Возбуда Полите Краток Ракав А-Линија Пушеле Шифон Фустан

Алегра К Јуниори Цветни Возбуда Полите Краток Ракав А-Линија Пушеле Шифон Фустан

Оценка на клиентот:
DEN 447.84

Износ
Залиха

Одлучете се за софистициран изглед со цветниот фустан од шифон.Деликатно украсен со течни возбудувања низ здолништето и ракавите и скромна јака со вратоврска за женствена look.It ја ласка фигурата со чаден струк за да создаде вклопување во а-линија.Фит И Блесок Течен Шифон Фустан, карактеристични женски возбудувања исечете го полите на сладок фустан со паметни станови за модерен дневен изглед.Повод : Забава, Клуб, Одмор, Танц Клуб Рејв, итн.Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате.Мерење (во инчи)ве Молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате.Меѓународна Големина - -Обем На ГрадитеПоловината - - - Ширина На Рамената - - - - - Вкупна Должина - - - - - - - - - Должина На Ракавите36 1/425 5/8-13 7/8-36 3/8-9 7/838 1/427 1/2-14 3/8-37 10 1/4М-40 1/8-29 1/2-14 7/8-37 5/8-10 5/8Л-43 1/4-32 5/8-15 1/2-38 1/411 XL46 1/2-35 7/8-16 1/4-38 3/4-11 3/8 мерењето на должината е од рамо до полите. Цветниот Раб На Алегра К Јуниор Краток Ракав А-Линија Чаден Шифон Фустан 100% Полиестер. Стојат Јака. Вратоврска. Еластични Манжетни. Слоевит Разбушавен Раб. Пушеле Половината. Целосно Наредени. Машинско Перење Ладно Со Слични Бои. Моделот е облечен Во Х-Мал.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.