• Ново
Фетерна Машка Мода Летен Џеб Патент Бодибилдинг Џеб Шорцеви Обични Панталони товарни шорцеви за мажи

Фетерна Машка Мода Летен Џеб Патент Бодибилдинг Џеб Шорцеви Обични Панталони товарни шорцеви за мажи

Оценка на клиентот:
DEN 287.84

Износ
Залиха

Машка Мода Летен Џеб Патент Бодибилдинг Џеб Шорцеви Секојдневен Pants Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни Згодни3.Удобен материјал, погоден за различни прилики, обложен со кадифе, сеопфатен топол производ информации : Сезона : Пролет, Aut,Лето,Зимски Пол : Менокација : Секојдневен, Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Убав : одговара на големината како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Мажи Pants Size USUKEUWaist Hip Length S46871cm/27.95"108cm/42.52"35cm/13.78"M681074cm/29.13"112cm/44.09"36cm/14.17"L8101277cm/30.31"116cm/45.67"37cm/14.57"XL10121480cm/31.50"120cm/47.24"38cm/14.96"XXL12141683cm/32.68"24cm/9.45"39cm/15.35" Size : SUS : 4 UK : 6 EU : 8 Waist : 71cm/27.95"Hip : 108cm/42.52"Length : 35cm/13.78"Size : MUS : 6 UK : 8 EU : 10 Waist : 74cm/29.13"Hip : 112cm/44.09"Length : 36cm/14.17"Size : LUS : 8 UK : 10 EU : 12 Waist : 77cm/30.31"Hip : 116cm/45.67"Length : 37cm/14.57"Size : XLUS : 10 UK : 12 EU : 14 Waist : 80cm/31.50"Hip : 120cm/47.24"Length : 38cm/14.96"Size : XXLUS : 12 UK : 14 EU : 16 Waist : 83cm/32.68"Hip : 24cm/9.45"Length : 39cm/15.35" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 8 Половината : 71см/27.95" Колк : 108см/42.52" Должина : 35см/13.78"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 10 Половината : 74см/29.13" Колк : 112см/44.09" Должина : 36см/14.17"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 еу : 12 ПОЛОВИНАТА : 77СМ/30.31" колк : 116см/45.67" должина : 37см/14.57"големина : xl сад : 10 велика британија : 12 Еу : 14 ПОЛОВИНАТА : 80СМ/31.50" колк : 120см/47.24" должина : 38см/14.96"големина : xxl сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 16 половината : 83см/32.68" КОЛК : 24см/9.45" должина : 39см/15.35" овие се погодни за вежбање, фудбал, одбојка, тенис, БЕЈЗБОЛ, БАДМИНТОН, тренинг за вежбање, Возење Велосипед, трчање, пешачење, џогирање, каква било активност Во Затворени простории или на отворено. Плетената ткаенина за изведба СО ТЕХНОЛОГИЈА ШТО ЈА ОТСТРАНУВА ПОТТА ќе ве спречи да се загреете и ќе дозволи потта да се исуши порано додека ја одржувате кожата ладна и сува и ќе ви помогне да ги подобрите перформансите и да останете суви. Дише и растегливо, нашите атлетски шорцеви за мажи се дизајнирани да ви понудат неспоредлива слобода на движење на и надвор од теренот. Овие шорцеви за мажи прават одличен подарок за вашиот омилен спортист, тренер и секоја личност заинтересирана за спортот. Грижата за перење е толку едноставна и лесна. Се што треба да направите е да ги ставите во машината за перење и да ја измиете на ниска температура. Исушете го сувото и отстранете го навремено.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.