• Ново
Мажи Со Качулка шарени спојување елек Јакна Крпеница Контраст Без Ракави Качулка Вајт

Мажи Со Качулка шарени спојување елек Јакна Крпеница Контраст Без Ракави Качулка Вајт

Оценка на клиентот:
DEN 2015.84

Износ
Залиха

Мажи Со Качулка шарени спојување елек Јакна Крпеница Без Ракави Контраст Качулка Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни тексас фармерки итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.Носењето на овој елек ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Мажи, Прилика : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Качулка : Секојдневен, спортски ракав должина : Вклопување Без Ракави : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Blouse Size USUKEUBust Length S4834102cm/40.16"74cm/29.13"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 102cm/40.16"Length : 74cm/29.13" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16 "Должина : 74см/29.13" Редовно вклопување за помалку структурирана опуштена силуета. Повод : Значителен за секојдневно носење; Спорт; Забава; домашно носење или рекреативни активности. удобно и мода. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Имате Женски Кошули Без Ракави Врвови Од Возбуда Лабави Врвови Обични Преголеми Врвови Плисирани Врвови Копче Надолу Секојдневни

DEN 1.67

Женски Кошули Без Ракави Врвови Од Возбуда Лабави Врвови Обични Преголеми Врвови Плисирани Врвови Копч

Продажба Нова Мода Обична Машка Јакна На Отворено Џемпер Спортски Топол Качулка Палто Долг Ракав Без Качулка Секојдневна Облека

DEN 2.00

Должина на ракавот : Долг Ракав.92 " Големина : XXL Големина ☯ ☯ ☯ ☯ ☯ Панталони за жени, што е до 25% попуст☯

Сунхилсгрејс Јакни Палта За Жени Екипаж Вратот-Крзно ' Жилет Елек Без Ракави Елек Тело Потопла Јакна Палто Долна Облека

DEN 527.84

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.