• Ново
Зедкер Фустан Сандали За Жени, Летни Сандали Жените Се Лизгаат На Слајд Сандали Обични Цвеќиња Високи Потпетици Со Рамно Дно Дами Клин Сандали Влечки

Зедкер Фустан Сандали За Жени, Летни Сандали Жените Се Лизгаат На Слајд Сандали Обични Цвеќиња Високи Потпетици Со Рамно Дно

Оценка на клиентот:
DEN 222.24

Износ
Залиха

[Женски Сандали] Удобна И мека, нелизгачка единствена, поставата за дишење.[Висококвалитетен Материјал] удобен и мек, Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото[Стил] Модата ве прави попривлечни. Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете [Прилики] Женски сандали во пар со костими за капење, шорцеви, фармерки и фустани и здолништа за моден изглед. модни сандали летни чевли добри за секојдневен секојдневен живот, погодни за жени, дами, јуниори, тинејџерки носат внатрешно и надворешно.[Лесно За Совпаѓање] овој чевел е неопходен додаток за дами. Без разлика дали носите шорцеви, фармерки, Маица или слатко здолниште, овие супер луксузни и удобни сандали можат да го направат секој фустан веднаш модерен.Пол : Женисоодветна Пригода : Лежерни Сцени : Надворешен, Внатрешен Стил : Стил На Секојдневна Облека : Метод На Тркалезно Затворање : Лизгање на пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли,Ве Молиме Изберете Ја Големината според Типот на Стапалото. големината на чевлите е мала, ве молиме изберете една големина поголема од вообичаеното при купување. Без разлика дали одите во трговски центар, се дружите или одите на плажа или свадба, овие рамни сандали се совршен избор за секоја релаксирачка активност или одмор. Тие се лесни и лесни за носење. Поминете ги летните денови во безвременски стил. ПОДДРШКА ЗА ЛАК : Клинови Сандали за жени со дизајн за поддршка на лак совршено одговара на стапалата, го одржува вашето тело совршено усогласено. Мекото чувство на овие едноставни сандали за жени секојдневното лето им дава секаква можна удобност на нозете што се борат на поединецот. ПЕРНИЦА ПОДНОЖЈЕ : Клин Сандали за жени со перница,помош за апсорпција на удари, промовирање на циркулацијата на крвта, добро за здравјето. Сандали за жени обичното лето мора да има и ја намалува болката во грбот и петиците во текот на летото. ГУМЕН НАДВОРЕШЕН ЃОН И БОХЕМИЈА СТИЛ : Клинови САНДАЛИ за жени имаат издржлив гумен ѓон што не се лизга, мек синтетички горен дел,постава што дише, извонредна декорација на цвеќиња. Добри опции сандали за жени секојдневен лето. МОДА И СИТЕ НАТПРЕВАРИ : Клин сандали за жени совршено се совпаѓаат со вашата летна облека, фустан или бикини, итн.Овие сандали за жени облечени лето може да се користат за секоја пригода, шопинг, улица,работа, канцеларија, училиште, одмор, забава и други активности во затворени простории/на отворено.

Карактеристики

Производи во категоријата

Карго Панталони Жени Товарни Панталони Со Висок Струк Девојки Широки Товарни Панталони За Жени Џогер Директно Широки Падобрански

DEN 319.84

✿Жени Карго Панталони Дозвола За Продажба✿ Ние сме брендот Дехолифер, е нов бренд што го создадовме во

Празнично Семејство Што Одговара На Божиќни Пижами Поставете Ги Врвовите Со Долги Ракави Со Дедо Мраз И Истегнете Обични Панталони

DEN 300.64

Големина На мајка (см) / (инч) S t Tops Должина : 64 / 25 20 t Bust : 99t / 38,98 Tpant Должина : 102 / 40 16 пресврт : 6595 / 25.5937.4 М t Tops Д

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.