• Ново
Секси Танц Дами Капри Панталони Широки Панталони Со Еднобојни Задници Удобни Палацо Спортски Памучни Ленени Панталони Небесно Сина М

Секси Танц Дами Капри Панталони Широки Панталони Со Еднобојни Задници Удобни Палацо Спортски Памучни Ленени Панталони Небесно

Оценка на клиентот:
DEN 447.84

Износ
Залиха

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Жени Капри Панталони,Палацо Исечени Панталони,Дневни Панталони Тип На Шема : Цврст,Еластичен Појас : Небесно Сина, Кафеава, Црвена Вино, Каки, Светло Сива, Темно Сива, Темносина, Армиска Зелена, Светло Зелена, Светло Виолетова (По Избор)Големина : С, М, Л, ХХЛ, 3ХЛ (Следете ја големината табела За Избор Ве Молиме)Материјал : 35% Полиестер,65% Памучна Должина : Должина На Каприпантите : Исечена Должина На Половината : Средна Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Дома, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Ноќ, Дневни Карактеристики : 1. Ткаенина : Мешавина од памук, Лесна, Мека и Удобна за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење Во сите Сезони.2. Дизајн : Секојдневен И Стилски Дневна панталони. Тоа Е Задолжителна Спортска Панталона за Вашата Гардероба Во Лето! Тоа Е Супер Дише, Обезбедувајќи Супериорна Удобност Во текот на Целиот Ден.3. Карактеристика : Женски Панталони Со Висок Струк Со Висок Струк, Женски Палацо Панталони Со Широка Боја Со Широка Нога Со Џебови, Панталони Со Летен Харем4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Сандали, Патики, Маици, Блузи За Резервоари, Пуловери Како што Сакате. Содржина на пакетот : 1 х Панталони (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летни Капри Панталони, Еднобојни Панталони, Харем Панталони, Лабави Секојдневни Панталони, Панталони Со Висок Струк, Џебови Исечени Дневни панталони. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Еластични Панталони За Салон За Половината, Два Џебови, Палацо Панталони Со Широка Нога,Панталони Со Цврста Боја, Лежерни Исечени Панталони Со лабава Форма. Повод-Удобните Панталони се Совршен Избор за Секојдневно Носење, Активности на Отворено, Шопинг, Состаноци и Какви било Други Прилики Во Пролет, Лето, Fall и Зима. Натпревар - Висок Половината Широк Нога Капри Панталони Лесно Може Да Се Поврзе со Врвот На Културата Маица, Маици,блузи, Јакна, Блејзери,И Чизми, Потпетици. Кога Излегувате Или Работите, тоа ќе ве Направи Грациозни и Женствени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.