• Ново
Санвиглор Женски Летни Маици Кратки Ракави Плус Големина Врвови Екипажот Вратот Туника Блуза Секојдневен Пуловер Секојдневна Облека Маица КАЈСИЈА XL

Санвиглор Женски Летни Маици Кратки Ракави Плус Големина Врвови Екипажот Вратот Туника Блуза Секојдневен Пуловер Секојдневна

Оценка на клиентот:
DEN 303.84

Износ
Залиха

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летна Туника Блуза, Жени Плус Големина Блузи, Жени Обична Маица, Преголеми Кратки Ракави Тип На Тептер : Цврста Боја : Бела, Црна, Кајсија, Небесно Сина (Опционално)Големина : Л, XL, 2 XL, 3 XL ,4 XL,5 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Spandex Neckline : Екипаж должина на ѓердан : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Летни Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : 95% Полиестер 5% Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Маичка Со Плус Големина, Женска Маичка Со Еднобојна Боја, Женски Врат На Екипажот Преголеми Врвови Од Туника4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Жени Плус Големина Блузи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици Со Плус Големина, Блузи, Летна Преголема Туника Блуза, Кошула За Одмор На Плажа, Основни Блузи, Маица Со Кратки Ракави. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обична Маица За Вратот На Екипажот, Врвови Со Кратки Ракави Со Плус Големина, Широка Маичка, Преголема Блуза во Еднобојна Боја, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Полици За Складирање Со 4 Нивоа Подвижна Количка За Тркалање Модерен Дизајн Повеќеслојна Количка За Решетка За Складирање Со

DEN 0.33

Оваа корисна количка за тркалање може да се користи како количка за алатки, количка за услуги, количка з�

Роснек Божиќ Украси ПРЕДВОДЕНИ Жици Светла, Батерија Напојува Затворен Ѕвезда Самовила Светла За Божиќ Градина Дома Спална Соба

DEN 223.84

Карактеристики : Исклучителен Дизајниран : 6 видови Форми Божиќни самовилски светла, можат да создадат о

Отворање Сезона Картичка Нараквица Европа И Сад Креативен Нерѓосувачки Челик Мајка И Сестра Во Облик На Срце Празнични Подароци

DEN 0.67

Тип На Ставка : Картичка Нараквица Повод : Одмор, Секојдневно Стил : Секојдневен Пол : Жени, девојки Матер�

Непослушност Кошули Со Долги Ракави За Жени Паѓаат Преголеми Дуксери Секојдневен Лабав Пуловер Фустан Излегување Цветни Врвови

DEN 2.00

Жените паѓаат дуксери, долги ракави, основни, пуловер идеален за вежбање, секојдневно носење, канцелари

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.