• Ново
Raybestos Mgd Потпирач За Сопирачки Сет, Одговара изберете: 2000-ФОРД ФОКУС, 2014 - ФОРД ФИЕСТА

Raybestos Mgd Потпирач За Сопирачки Сет, Одговара изберете: 2000-ФОРД ФОКУС, 2014 - ФОРД ФИЕСТА

Оценка на клиентот:
DEN 1809.12

Износ
Залиха

Воведување На Потпирање, нова линија на влошки за сопирачките кои нудат сигурна моќ на запирање и широка покриеност за автомобили, комбиња, Теренци и лесни камиони. Керамички или полу-метални материјали во согласност со ОЕ. Комплетот за подлога за сопирачки на дискот Одговара : 2000-2007 ФОРД ФОКУС 2014-2015,2017-2018 ФОРД ФИЕСТА 2016,2019 ФОРД ФИЕСТА СВ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики

Производи во категоријата

Рејбестос Елемент Подобрена Хибридна Технологија Влошки За Сопирачки Одговара изберете: 2012-ТЕСЛА МОДЕЛ С, 2010-ХЈУНДАИ БИТИЕ

DEN 8134.88

Дизајнирани за максимална контрола во сите услови и формулирани за долг живот, формулациите За Подобре�

Рејбестос Професионално Одделение Тркало Лого И Центар Собранието Одговара изберете: 1996-ДОЏ ГРАНД КАРАВАН, 1996 - ДОЏ КАРАВАН

DEN 2.67

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот резервен пазар како водечки производител на делови за соп

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.