• Ново
Dell P2723DE 27 1440P USB Тип-C Центар Монитор

Dell P2723DE 27 1440P USB Тип-C Центар Монитор

Оценка на клиентот:
DEN 2208.00

Износ
Залиха

Dell P2723 DE 27 "LCD Монитор27" Класа 27 " 16 : 9 IPS Панел. HDMI Display Port USB Тип-C. USB 3.2 Gen 1 Тип-RJ45 Порта. QHD (1440p) 2560 x 1440 на 60 Hz. 8/5 Мс Одговор Време. 1000 : 1 Сооднос На Контраст. 350 Гниди Осветленост. 16,7 Милиони Бои. 99% Сргб Боја Спектар. Вграден USB Тип - Низводно Центар.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.