• Ново
Brinley Co. Покажана пумпа за лак на пети

Brinley Co. Покажана пумпа за лак на пети

Оценка на клиентот:
DEN 639.84

Износ
Залиха

Liveивејте го тоа во Один потпетица од Бринли Ко. Оваа симпатична пета за маче е направена од материјал за велур и има прекрасна зашилена пети. Големиот лак за акцент завршува од чистиот изглед. Овие пумпи се изработени со велур и вештачки материјали. На овој чевел се истакнува зашилен пети. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал за надворешни работи : Фаукс велур над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина. Забележете дека мерењата може да варираат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.