• Ново
Пудинг со ориз лафе, 6. мл

Пудинг со ориз лафе, 6. мл

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Рајс пудинг 6,75 мл (192 г) квалитет од 1968 година. Вештачки зачинет. Чувајте во фрижидер. Содржи : млеко, јајца. 6,75 мл (192 г) Моначи, NJујорк 07074 866-Булафејс пудинг со ориз. Квалитет од 1968 година. Вештачки зачинет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.