• Ново
Jeep 25 исправен тркалачки дуфел

Jeep 25 исправен тркалачки дуфел

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Rolling Duffel на Jeep Outfitter 25-Iich нуди стил и солидна издржливост. Оваа лесна торба за багаж за багаж нуди доволно простор за складирање со повеќе прегради за организација. Страничните џебови за додатоци ви овозможуваат да ги одржувате вашите најчесто користени предмети на дофат. Оваа солидна торба со дуфели има телескопска рачка со копче, за да можете да ја носите удобно. Исто така, доаѓа со вдлабнати во линија на скејт-тркала за мобилност. Jeep 25 "исправен тркалачки дуфел : странични додатоци џебови. Вдлабнати во линиски скејт-тркала.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.