• Ново
Предност Хпз-Цела Сезона П255 35Р 96В Патничка Гума

Предност Хпз-Цела Сезона П255 35Р 96В Патничка Гума

Оценка на клиентот:
DEN 2080.00

Износ
Залиха

Avanta HPZ-01 OVERVIEWThe HPZ-01 Од Advanta е гума со високи перформанси наменета за употреба на седани, Џипови и Теренци. Хпз-01 има голем отпечаток што става повеќе гума на патот за да ја подобри стабилноста и контролата и е поддржан од производителот со ограничена должина од 40.000 милји гаранција за животниот век на шарата. Дизајниран за употреба на седани, Кув и Теренци ориентирани кон перформанси. Поддржан од ограничен производител од 40.000 милји гаранција за животниот век на шарата. Шарата е дизајнирана за стабилност со голема контактна лепенка нуди солидна контрола на возењето. Бучава третирани шара дизајн за исклучително тивко возење. Дизајн за сите сезони со широки жлебови и дополнително пиење за подобри перформанси во влажни и суви услови. Големина : P255/35 R19. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.