• Ново
Окума Хелиос 7 'Спитен прачка

Окума Хелиос 7 'Спитен прачка

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Проширете го вашиот риболов арсенал со шипката за вртење на Окума Хелиос 7. Одликувајќи се со 40-тонски јаглерод високо-модул празно, тоа е ултра чувствителна опција која ве одржува под контрола. Прилагодено седиште со лесен ролна со аспиратори на Фуџи само го чека вашиот склопот на ролна. Зафатот на Ева помага да се обезбеди самоуверено, удобно задржување. Со цел да се компензира намалената тежина во системот за рачки и да се избалансира секоја шипка, микро -упатствата на Фуџи Кр "Брза задави" со алконитни водичи, вметнува целото празно, испорачувајќи зголемено растојание и точност на леење. Чуварот на кука Фуџи Ез нуди погодност и ви помага да избегнете повреда кога сте во движење. Спарете ја оваа шипка за вртење на Окума Хелиос со вашата најпосакувана линија, ролна, мами и други додатоци (продадени одделно). Окума Хелиос 7 'Спитен прачка : 40-тон јаглерод, ултра чувствителна празна конструкција. Тежи 3,7 мл. 7 'риболов шипка со микро -водичи на Фуџи Кр „Брза задави“. Инсерти за алконитни водичи. Фуџи Ез Подвижен чувар на кука. Опции за капацитет : Средно, тешко и средно светло.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.