• Ново
Обновен портал GWTN141-10RG 14.1 FHD I5-1035G 1GHz Intel Iris XE графики 16 GB RAM 512GB SSD WIN HOME ROSE Gold

Обновен портал GWTN141-10RG 14.1 FHD I5-1035G 1GHz Intel Iris XE графики 16 GB RAM 512GB SSD WIN HOME ROSE Gold

Оценка на клиентот:
DEN 3632.80

Износ
Залиха

Оваа ставка е реновирана Производ Детали : Производител : Портал Серија : Модел : GWTN141-10 RG Големина на екранот : 14.1 "Екранот на допир : Без процесор : I5-1035 G1 Брзина : 1 GHz RAM меморија : 16 GB цврста состојба на состојба : 512 GB Оперативен систем : Windows 10 Home Windows 10 Home HOME 10 HOME 10 HOUM . -Ед. Микро SD слот (до 512 GB) x 1. HDMI излез x 1. USB Type-C X 1. USB 3.0 x 1. USB 3.1 x 1. Вградени стерео звучници x 2. Bluetooth 5.1. Вграден микрофон Димензии на производот : 13.1â € x 8,75â € x 0,75â €. Тежина : 4,0 фунти . бесплатна надградба на Виндоус 11 Кога е достапна (види подолу). во 2021 година и продолжете во 2022 година. Специфичниот тајминг ќе варира според уредот. Одредени карактеристики бараат специфичен хардвер, видете https : ///Windows/Windows-11-специфични. Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но бил професионално прегледан, тестиран и чист од обновени продавачи и добавувачи на програми. Целосно функционален производ во слична нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи оддалечени или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.