• Ново
Фурино Пасир 3-Ниво Отворена Полица За Книги, Бела

Фурино Пасир 3-Ниво Отворена Полица За Книги, Бела

Оценка на клиентот:
DEN 334.56

Износ
Залиха

Фурино Пасир Серија Складирање И Организација кабинетот библиотека функција едноставност и лесно се вклопуваат со било кој дом декор. Оваа серија доаѓа во различни големини во висина и малку поинаква во дизајнот на вратата за да понуди повеќе опции за создавање сопствен простор за складирање. Оваа серија е изработена од композитно дрво со средна густина од 12мм направено од рециклирани материјали од гумени дрвја. Сите материјали се произведени Во Малезија и се во согласност со зелените правила на производство. Нема непријатен мирис, издржлив и материјалот е најстабилен меѓу композитните шуми со средна густина. Едноставен став кон начинот на живот се рефлектира директно на дизајнот На Мебелот Фурино, создавајќи тренд на едноставно природа. Сите производи се произведуваат и склопуваат 100 проценти Во Малезија со 95% - 100% рециклирани материјали. Упатства за нега : избришете ја со чиста амортизирана крпа. Избегнувајте употреба на груби хемикалии. Сликите се наменети за илустрација. Сите декор предмети не се вклучени во оваа понуда. Произведено од висококвалитетно композитно дрво за да се обезбеди дополнителна издржливост и стабилност. Доаѓа во повеќе опции за боја за лесно прилагодување. Прилагодлива функција на полицата за да одговара на вашите потреби. Секоја полица има капацитет за тежина од 15 килограми. Долната полица може да собере до 25 . Лесно склопување со чекор по чекор инструкции со потребниот хардвер. Димензии на производот : 24.52 (W) x 36.1 (H) x 11.61 (D) во.

Карактеристики

Производи во категоријата

Библиотека за Домашна Канцеларија Со Отворен Кабинет Складирање На Полици За Книги Голем Мебел За Полици За Книги Со Црна Метална

DEN 2863.84

Библиотека за Домашна Канцеларија Со Отворен Кабинет Складирање На Полици За Книги Голема Полица За Кн�

SamyoHome 16-Коцка DIY Полица За Книги, Жица Модуларен Мултифункционален Полици Единица Модуларен Cubbies Организатор Библиотека

DEN 607.84

Вовед : Совршено складирање за секој простор, како дневна соба, спална соба или канцеларија Покажете сем

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.