• Ново
Монарх Специјалитети Преодна Аголна Библиотека

Монарх Специјалитети Преодна Аголна Библиотека

Оценка на клиентот:
DEN 4159.84

Износ
Залиха

Пополнете го тој празен аголен простор во вашиот ходник, дневна соба или спална соба со елегантните Специјалитети На Монархот Преодна Аголна Библиотека. Нудејќи многу простор за складирање со 5 полици во стилот на фиксен клин за поставување книги, слики, растенија или прикажување на вашите украсни предмети. Преодниот дизајн на овој желен е погоден за секој декор и компактната големина го прави идеален за мали простори без жртвување на стилот. Вклучен е хардвер за бакшиш за прицврстување на ѕид за понатамошна стабилност. Потребно е склопување. Димензии : 17.5 W x 12.25 d x 71 H во. Изработени од инженерско дрво и ламинат. Достапно во избор на завршница. Агол со 5 отворени полици. Преоден стил.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.