• Ново
Кимрична Мачка Божиќ Големи Песочник Подлоги на

Кимрична Мачка Божиќ Големи Песочник Подлоги на

Оценка на клиентот:
DEN 480.00

Износ
Залиха

Голем Песочник Подлоги Пакет од 4 кој раса специфични Кимрички уметнички дела. Прославете Го Божиќ со Овој Божиќен Пакет Песочник од 4. Овој Голем Пакет Песочник Од 4 е од колекцијата Богатства На Каролина Среќен Божиќ. Пакет од 4 големи Речиси 4 инчни Апсорбирачки Подлоги Од Песочник со подлога од плута. Печатени во Сад со уметнички дела од Едно Од Богатствата на каролина многу уметници. Овие абсорбентни подлоги имаат подлога од плута што ќе го заштити вашиот шалтер или маса од пијалоци што се топли или ладни. Влагата од стаклото се апсорбира од подлогата како што треба. Ажурирајте го и подобрете го вашиот декор со еден од нашите многубројни дизајни или подарете ги како совршен подарок за секој во вашиот живот. Избришете ја подлогата со влажна крпа за да ја исчистите. Секој сет доаѓа во кафеава кутија за подароци и е подготвен да го завиткате за таа посебна личност во вашиот живот. Апсорбирачкиот Песочник прави совршен подарок за загревање на куќата. Совршен подарок за секоја пригода како роденден, Ден На Мајката, Ден на Таткото, Денот на Благодарноста, Божиќ, благодарност На Наставникот и само затоа што. Совршен Мал Среќен Подарок! Овој Пакет Песочник Од 4 е од категоријата производи На Мачки На Каролин. Пакет од 4 Абсорбента Песочник Подлоги со плута поддршка и појавување на уметнички дела од еден од богатства уметник Каролина. Незастаклен и изработен од абсорбента стоун ги прави многу апсорбирачки. Вклучена Е Подлога од плута за да ја заштитите површината на масата. Тие се против лизгање и отпорни на гребење. Печатени во Сад. Одлично за секоја соба во куќата. Користете ги во дневната соба, ноќната маса, бирото дома, бирото на работа, кујната, крајните маси или на масичката. Секој подлога има дијаметар нешто помалку од 4 инчи и е совршен за заштита на вашата трпеза со пијалоци што се топли или ладни. Избришете ги со влажна крпа за чистење. Апсорбирачкиот Песочник прави совршен подарок за загревање на куќата. Совршен подарок за секоја пригода како роденден, Ден На Мајката, Ден на Таткото, Денот на Благодарноста, Божиќ, благодарност На Наставникот и само затоа што. Совршен Мал Среќен Подарок! Вклучена е кафеава кутија за подароци. Кимрични подароци, Кимрични колекционерски предмети, Божиќни подароци и колекционерски предмети.

Карактеристики

Производи во категоријата

Подлоги и Подлоги, Подлоги Отпорни На Топлина Што Не Се Лизгаат,Подлошки За Бришење,Декорација На Масата, Тркалезни Подлоги

DEN 303.84

Нерамномерно заоблени агли на додадете кора од лимон и динамика на вашиот table.No грижете се за дамките ос�

Американско Знаме Сет На Тркалезна Подлога За Пијалоци, Абсорбента Керамички Камени Подлоги За Чаши Со Подлога Од Плута За Домашна

DEN 1.00

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

Наијафли Тркалезна Чаша За Пиење Отпорна На Топлина Подлошки За Анти-лизгачки Масички За Маси За Чаши За Чај Млечни Кригли За

DEN 3.33

Подлога За Подлога За Подлога За Садови За Подлога За Домаќинство Антиврел Изолационен Мат Памучно Јаж�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.