• Ново
Сет за подароци за туширање за бебе Гербер, 17-парчиња

Сет за подароци за туширање за бебе Гербер, 17-парчиња

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Зачувајте ги најважните работи со нашата симпатична ласкава и комплетите за време на хранење! Секое парче облека е направено со памук, супер мека ткаенина што вие и вашето малечко ќе го обожавате. Го имавме овој производ независно сертифициран со Стандард 100 од ОЕКО-Текс, за да не мора да се грижите за штетните материи во секојдневните најважни работи на вашето бебе. Ние дизајниравме секое парче облека за да обезбеди мека удобност на вашето малечко што ќе трае цел ден. Родителите ќе ги сакаат лесни за промена на карактеристиките на облеките, како и колку е лесно да се грижат. Дајте му на овој пакет како внимателен и практичен подарок за туш за бебиња што родителите треба да бидат сигурно да го ценат. Овој сет вклучува три каросерии на брендот, еден покрив, три капачиња, три биб, четири пара чорапи и три крпи од бурпа. Секое парче е машина што може да се мие и машината што може да се исуши за ваша погодност. Вклучува три каросерии на брендот, еден покрив, три капачиња, три биб, четири пара чорапи и три крпи за закопчување. Облеките дизајнирани како лесни за промена и лесни за чистење за да го одржат животот едноставен за родителите. Се одликува со супер меки ткаенини кои се нежни на кожата на вашето бебе, но сепак доволно издржливи за да се држат до многу миења. Поставете се одликува со шема на бои од портокал/јаглен со тема на лисица/кампување. Нашите меки и удобни снопови прават внимателни и практични подароци за туширање за бебиња. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX® #SH025 134978 TESTEX 08-6798 SHIERLEY www.oeko- /Standard100. 100% памук / 75% памук 25% поли Тери / 80% памук 20% поли тери / памук / најлон / спандекс. Машинско миење / сушење суво. Увезени. Земја на потекло : Индија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.