• Ново
Сет за тежина на олимписка плоча од 15lb олимписка плоча

Сет за тежина на олимписка плоча од 15lb олимписка плоча

Оценка на клиентот:
DEN 1264.00

Износ
Залиха

Комплетот за тежина на олимписка плоча со капаче од 15 lb, вклучува две плочи од 2,5 фунти и две 5-фунти од леано железо со 2-инчен центар за центри. Изградени за да трае, овие олимписки тежини се направени од леано железо и обложени со трајна печена емајл финиш. Облогата додава слој на заштита за да помогне да се спречат 'рѓаат плочите за тежина. Одликувајќи се со три дупки за зафат, овие тегови се лесни за вчитување и растоварање. Користете ги овие тегови на шипка или сами по себе за да го зголемите отпорот за време на тренингот. Капа 15lb Олимписки 2-инчен зафат на плочата за тежина (2x2.5lb/2x5lb) : Помага да се изгради посилно горно тело. Дизајнот на зафат на плочата обезбедува лесно ракување, овозможувајќи пообемно и контролирано тренингот. Направено со трајна и долготрајна конструкција на леано железо. Обложена во печена емајл финиш за дополнителна заштита. Комплетот вклучува две плочи со тежина од леано железо од 2,5 фунти со 2-инчен центар за центри. Барбел не е вклучена во овој комплет за зафатни плочи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Рамнотежа од олимписката плоча со леано железо олимписка плоча за тежина за тренинг, кревање тегови и вкрстена форма, сингл

DEN 2.67

Рамнотежа од олимписка плоча со леано железо 2инчен плоча за тежина за тренинг, кревање тегови и вкрстен

Секојдневно најважните работи во боја кодирана во. Црниот олимписки плочки за тежина на браник за обука на сила, продадени во

DEN 2.00

Секојдневно есенцијално е најважниот кодиран во боја 2 "Црн олимписки браник со тежина на браник за обук

Фитнес олимписка трошка гумена плоча за кревање тежина за вкрстено тренирање, олимписко кревање, електрична енергија, јачина

DEN 2239.84

Трајни повеќенаменски плочи на браник со тешки вреќи се изградени за вежби за вкрстено обука / HIIT и крев�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.