• Ново
Соло за што било 10 празник за хартија за елка, брои, брои

Соло за што било 10 празник за хартија за елка, брои, брои

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Соло 10 "плочи со празнични дрвја се празнична опција за прибор за јадење. Користете ги во текот на зимските месеци и за Божиќ. Тие се украсени во светло црвена, зелена и бела боја. Овие плочи имаат прекрасна зимска сцена на позадина на црвена боја. Снегулките додаваат на веселата тема. Тие се идеални за забави за одмор, училишни настани и за употреба дома. Големина со 10 "со леснотија има храна за ручек и вечера. Овие тешки плочи се маснотии и докажани. Тие исто така се микробранови и отпорни на сечење. Овие плочи се паметен избор за забава за одмор. Користете ги за кекси, колачиња и други десерти. Тие исто така се за еднократна употреба за лесно расчистување. Соло 10 "плочи за одмор : Одмор-теми со новогодишни елки соло плочи имаат тешки градежни плочи ќе држат храна за празнични забави, вечери и десерти-и натопување-преносен отпорен на отпорен22-отпорен22.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.