• Ново
Мека Свила Француски Булдог Пижами Миленичиња Куче Пижама За Мали Кучиња Ших Цу Кутре Мачка Облека Миленичиња Облека

Мека Свила Француски Булдог Пижами Миленичиња Куче Пижама За Мали Кучиња Ших Цу Кутре Мачка Облека Миленичиња Облека

Оценка на клиентот:
DEN 1288.32

Износ
Залиха

краток опис не е достапен дизајнот е едноставен и моден, усвојувајќи го стилот на слободно време. Памучната ткаенина е безбедна и здрава, мека и удобна. Кога купувате облека за миленичиња, подобро е да бидете поголеми околу 3-5 см од градите на кучето за да можат кучињата да се чувствуваат удобно за носење. Со извонредниот занает, пижамите не се деформираат лесно. Тој е издржлив и отпорен на абење, лесен за чистење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пижами За миленичиња Жолта Фо Шема Чувајте Ја Топлината пријателски За Кожата На Кучињата За Миленичиња Топли Комбинезони Облека

DEN 319.20

Опис : Се Карактеризира со мека текстура, дизајн со четири нозе и тркалезен врат, овој комбинезон за миле

Брзо Суво Милениче Бањарка Пижами Брзо Сушење и Супер Абсорбента Ноќна Наметка Облека За Капење За Куче Мачка Со Големина На

DEN 349.76

Опис Оваа ставка, изработена од супер материјал, е специјално дизајнирана за вашето домашно милениче...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.