• Ново
Курир 3. Стенд торба, црна портокалова

Курир 3. Стенд торба, црна портокалова

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Оваа вреќа со штандови има седумнасочен делител на клубови и интегрирана врвна рачка со врвот на микро решетката. Курир 3.0 штанд торба, црна/портокалова : 7-насочен делител на клубови. Интегрирана горната рачка. Микро мрежен врв. 2 држачи за нозе. 7 џебови со лесен пристап. Pocketеб на вредности на велорски вредности. Изолиран џеб за пијалоци. Подложна подлога за колк. Систем со двојна лента. Држач за ракавици и прстен за пешкири. Јамка за чадор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.